Excellium

Doplnok stravy Excellium je jedinečný produkt. Vďaka svojim účinkom je označovaný ako „Mozgové tonikum“. Je tvorený podhubím Ganodermy Lucidum - bohatým zdrojom organického germánia. Organické germánium je látka, ktorá sa v rastlinnej strave vyskytuje iba v stopovom množstve, pričom jeho účinky na ľudský telo sú neoceniteľné. Organické zlúčeniny germánia zvyšujú hladinu kyslíku v krvi, pôsobia ako antioxidant, odstraňujú škodlivé voľné radikály. Antioxidanty pomáhajú pri obnove tkaniva, zlepšujú a stabilizujú kožu, tepny a kapiláry. Zvýšenie dodávky kyslíku do buniek a tkanív tela je zaistené znásobením kapacity červených krviniek.


Organické germánium priaznivo pôsobí pri prevencií a liečbe rakoviny. Výrazne zvyšuje schopnosť červených krviniek transportovať kyslík v tele a prirodzenú metabolickú regeneráciu pri nádorových ochoreniach. 


Organické germánium - najúčinnejší adaptogén, ktorý pomáha bojovať proti účinkom stresu, ovplyvňuje emocionálnu stabilitu, zlepšuje náladu, upravuje prirodzené fungovanie tela. Podhubie získané z Ganodermy Lucidum je tiež bohatým zdrojom vzácnych stopových prvkov, obsahuje ľahko vstrebateľné hodnotné enzýmy a vitamíny.


EXCELLIUM dokonale doplňuje produkt GANODERMA. Znásobuje účinnosť Ganodermy obsiahnutú v nápojoch a v ostatných produktoch.


Doplnok nie je náhradou pestrej stravy! Pozor! Tento produkt nie je všeliekom, ale potravinový doplnok. Nenahradzuje lieky predpísané lekárom. Tým, že je vysoko hodnotným výživovým doplnkom, zvyšuje účinky každej liečebnej metódy.


39,00 €

Ostatné produkty

Kontakt

Gano káva

Adresa: 010 01 Žilina

Krajina: Slovensko

E-mail: info@ganokava.sk

Mobil: +421 911 77 86 86


Social

GanoCoffee | Gano káva

@ganocoffee

CoffeeGano

Kontaktuj nás