Ganoderma

Doplnok stravy Ganoderma podporuje predovšetkým prirodzený obranný mechanizmus organizmu, stimuluje imunitný systém. Ganoderma Lucidum ako jedna z najúčinnejších adaptogénov na svete, uľavuje od bolesti, zvyšuje spotrebu kyslíku a jeho využitie bunkami tela a zároveň chráni pred škodlivými voľnými radikálmi. Okrem toho účinné zložky Ganodermy Lucidum pomáhajú pri chorobách pečene, urýchľujú telesné detoxikačné procesy, pôsobia pozitívne na činnosť ľadvín, cievny a lymfatický systém. Ganoderma má tiež vplyv na srdcovú činnosť, znižuje krvný tlak a zabraňuje tvorbe nebezpečných krvných zrazenín. Úspešne sa využíva ako podporný prostriedok pri liečbe rakoviny a cukrovky.


Ganoderma je taktiež výborným prostriedkom pre alergikov. Pomáha znižovať rozvoj alergických reakcií a je úplne bezpečná. 


Doplnok stravy Ganoderma pomáha pri regulácií spánku, odstránení negatívnych dôsledkov každodenného stresu, ktorému je vystavené vaše telo. Priaznivo ovplyvňuje váš vzhľad, spomaľuje proces starnutia, omladzuje pleť. Využite účinky produktu Ganoderma s inými potravinovými produktmi, ako je káva, čaj alebo  ovos a dosiahnete úžasného synergického efektu - celkového zdravia, krásy a dobrého pocitu. 


Doplnok nie je náhradou pestrej stravy! Pozor! Tento produkt nie je všeliekom, ale potravinový doplnok. Nenahradzuje lieky predpísané lekárom. Tým, že je vysoko hodnotným výživovým doplnkom, zvyšuje účinky každej liečebnej metódy.


39,00 €

Produkty

Kontakt

Gano káva

Adresa: 010 01 Žilina

Krajina: Slovensko

E-mail: info@ganokava.sk

Mobil: +421 911 77 86 86


Social

GanoCoffee | Gano káva

@ganocoffee

CoffeeGano

Kontaktuj nás